Treće mjesto na međunarodnom likovnom natječaju Sport unites everyone

Učenici 2. c razreda sudjelovali su na međunarodnom likovnom natječaju Sport unites everyone u organizaciji Kėdainių „Aušros“ progimnazije Litvanskog sportskog sveučilišta.

Cilj natječaja bio je pomoći učenicima razviti kreativnost, kognitivne, socijalne, emocionalne i zdravstvene kompetencije. Na natječaju su sudjelovali učenici i njihovi nastavnici iz Rumunjske, Moldavije, Poljske, Hrvatske i Gruzije.

Učenici su kroz svoje radove iznijeli svoje stavove o različitim sportovima, načinima tjelesne aktivnosti i njezine važnosti.

Među 182 pristigla rada, bili su i radovi naših učenika Frana Kovačevića, Marka Jagunića te Aurore Bognar, a rad našeg učenika Frana Kovačevića, osvojio je sjajno treće mjesto. Njegov rad, kao i radove još nekih učenika 2. c razreda, možete vidjeti u nastavku.